У народі кажуть: «Як ти до людей, так і вони до тебе».
Коли ти твориш добро, воно повернеться тобі сторицею.
✨ Твори добро! Люби своє життя! Живи з позитивними емоціями і будь самим собою! ✨
🎨 Кольоровий тиждень доброти був сповнений яскравих акцій, емоцій та теплих зустрічей.
Кожен день – новий колір, новий настрій і нова порція добра.
🌞 Понеділок — жовтий день
Теплий, сонячний, солодкий.
Учні першого класу (кл. керівник Рахель С. Я.) створили гірлянду дружби та грали у гру «Знайду посмішку».
💛 Добро почалося з посмішки!
🍊 Вівторок — оранжевий день
Вітамінний і смачний — колір енергії та тепла.
Учні 2-А класу (кл. керівник Лис О. Є.) зробили аплікацію «Оранжевий світ» і поласували фруктовим салатом.
🧡 Смак добра відчувався у всьому!
💙 Середа — синій день
Спокійний і холодний.
Учні 2-Б класу (кл. керівник Василʼєва О. В.) побували у Країні добрих справ.
💙 Добро буває тихим, але дуже щирим.
❤️ Четвер — червоний день
Яскравий і святковий.
Учні 3 класу (кл. керівник Зубик О. В.) створили квітку добра і толерантності.
❤️ Добрі вчинки роблять світ теплішим!
💚 Пʼятниця — зелений день
Ніжний, лісовий, приємний.
Учні 4 класу (кл. керівник Кміть Л. К.) провели квест «Пошук солодких скарбів добра».
💚 А зелений день подарував натхнення та пригоди!
🌟 Тиждень був наповнений веселковими барвами, щирими усмішками, добрими вчинками та турботою про інших.
Добро справді квітне там, де його сіють! 🌟
Кміть Лілія Каролівна
2025 рік














