18 травня – Міжнародний день музеїв

18 травня – Міжнародний день музеїв

Щороку 18 травня святкується Міжнародний день музеїв, у який у деяких країнах проводиться Ніч музеїв.

Основними напрямами музейної діяльності є культурно-освітня, науково-дослідна, інформаційна діяльність, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, видавнича, реставраційна, пам’яткоохоронна робота.

Саме у цей день учні 5- Б класу відвідати Бориславський  історико-краєзнавчий музей. Цікаву і змістовну екскурсію для дітей проводив сам директор музею, Спас Андрій Миколайович.

 

Учні дізналися про тваринний та рослинний світ нашої місцевості, корисні копалини, кліматичні умови; побачили рештки мамонта, знаряддя праці первіснообщинного ладу та Середньовіччя, бочку  із суцільного дерева (кодуб); знаряддя праці для добування нафти: портрет винахідника очистки нафти, картину художника Фолькельта «Борислав. 1918 р.»; окрему кімнату, присвячену місцевому вчителю, директору школи, Стефану Коваліву. Учні також дізналися багато цікавого про поетесу, громадську діячку Ірину Сеник. Особливу увагу дітей привернув стіл з п’ятьма ніжками.

У музеї представлено цікаві експонати Трипільської культури.

Ми вдячні працівникам музею за цікаві та змістовні розповіді.

Фришко Іванна Іванівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>