У середу, 17 травня, в ході проведення Тижня географії у нашій школі було проведено гру-вікторину «Знавці географії» між учнями Групи «А» – 6-А класу: Щербаня Максима, Сушко Єви, 7-А класу: Льорет Аліни, Халуса Дениса, 8-А класу: Кацюрини Павла, Помайди Ірини, та учнями Групи «Б» – 6-Б класу: Маричака Максима, Улізка Тараса, 7-Б класу: Безуглого Ростислава, Прончакова Владислава, 8-Б класу: Східницької Анастасії, Драгана Марка. Знавці географії мали різні завдання: показати на карті географічні об’єкти, розумники і розумниці (дати відповіді на запитання), «Географія на всі сто!» (вказати географічні назви, в яких є склад «сто»), конкурс картографів, «По рідній країні», «Яким містам присвячені віршовані рядки?», «Юні топографи», «Гонка за лідером»,«Найуважніший».
Хоча з невеличким відривом перемогли знавці команди Групи «Б», і в кінцевому підсумку переміг інтерес до географії.
Суддівську колегію представляли: вчитель англійської мови – Прокопик Вероніка Олегівна, Президент шкільного самоврядування – Здендяк Анна, Віцепрезидент – Романів Павло, Прем’єр-міністр – Панас Вікторія, кращий знавець рідного краю – Димйон Андрій.
В кінці заходу на дітей чекав солодкий сюрприз – торт із зображенням компаса. Учасники конкурсу і глядачі отримали задоволення і гарний настрій.









