2-А клас. “Свято Матері 🌷”
Сьогодні учні 2-А класу вітали своїх найдорожчих мам зі святом 🌷
Мати,яке коротке це слово,але які надлюдські глибини скарбів містить воно в собі!
Все її життя з серця б’є великим невичерпним джерелом безкорисна любов до своїх дітей.Все її життя – це терпіння,безмежна самопожертва,пробачення провин.З добра і любові створили матір.
Сьогодні учні нашого класу вітали наших найдорожчих мам.
Дітки декламували зворушливі вірші, не лише українською, але й англійською та польською мовами,співали пісні.. (музкерівник- Наминанік Зоряна) Родзинкою свята став гумористичний стендап від діточок, який потішив наших дорогих мам. Також були цікаві квести:”Наскільки добре ми знаємо наших мам?”, “Рідні рученята” та “Цікаві відчуття”.
Мами охоче брали участь спільно з діточками в веселих забавах, що ще більше тішило серця малят.
На закінчення свята кожна матуся під звук фанфар, отримала
від діток ДИПЛОМ “НАЙКРАЩА МАТУСЯ”, та мило, яке діточки виготовили власноруч на майстер-класі❤️
На такому позитиві завершилось наше свято. Божої опіки всі матерям, радості, миру, любові🌷
Васил’єва Олеся
Володимирівна
2023 рік








