6 грудня – День Збройних сил України 💙💛
Сьогодні на наш урок завітали представники громадської організації “Самооборона Борислава”.
Діти з захопленням слухали розповіді представників організації, та найбільше їх вразили трофеї з передової, які наші хлопці передали… Бронежилети, каски, сухі пайки та багато іншого цікавого продемонстрували нашим допитливим школярикам.. А діточки, в свою чергу, підготували малюнки зі словами вдячності нашим героям, та “пачку добра” з солодощами, кавою, чаєм, теплими шкарпетками….
Ми щиро вдячні нашим незламним воїнам💙💛 Бережи Боже кожного героя. Слава Україні! Героям слава!
Васил’єва Олеся Володимирівна
2022 рік








