«Безпечні школи». Зустріч фасилітаторів проєкту з вчителями та дітьми Бориславського ЗЗСО №3

 

1 березня пройшла зустріч фасилітаторів проєкту «Безпечні школи» з вчителями та дітьми Бориславського закладу освіти №3.

Під час зустрічі учасники освітнього процесу більш детально дізналися про проєкт «Безпечні школи», розібрали деталі, мали можливість переглянути відеоролик про заснування організації Save the Children, а учні взяли участь у грі, яка допомогла їм поставити себе на місце іншої людини з іншими можливостями.

Під час зустрічі було обрано КБШ (Комітет «Безпечних шкіл»). Із сторони учнів до складу КБШ увійшли представники учнівського парламенту, активісти різних класів (9-17 років), діти з числа внутрішньо переміщених осіб.

Зі сторони вчителів включені представники адміністрації закладу освіти, класні керівники з інклюзивною формою навчання, асистенти вчителів.

Із сторони батьків – представники батьківської спільноти, батьки внутрішньо переміщених осіб, батьки дітей, які навчаються на інклюзивній формі навчання.

Наступною буде зустріч-знайомство з батьками КБШ для того, щоб почати визначати ризики у школі.

Заступник директора

з виховної роботи

Козар О.М.

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>