ДЕНЬ МИРУ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ЗЗСО № 3
ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮДИНИ
Нам українцям дісталася надзвичайно прекрасна, чарівна земля. Та найбільше благо на цій землі – це МИР.
Ми – українці, як і всі народи, маємо право на МИР. Маємо право жити в стані спокою. І завдання у всіх одне – творити добро і жити в мирі.
МИ ЗА МИР!
МИ ХОЧЕМО МИРУ! –
так висловлювались сьогодні діти.
В початковій школі були проведені ігри – квести “Знайди ключ до миру!”. Своїми руками діти виготовляли голуба – чисту, святу, Божу пташку, яка є символом Миру. Робили відбитки дитячих долоньок, які символізують Мир та бажання жити в мирі декламували вірші та щиро молились за те, щоб якнайшвидше настав МИР.
ГОЛУБ ЛЕТИТЬ У НЕБО,
ЯК СОНЦЕ УСМІХАЄТЬСЯ, ХАЙ НЕСЕ УСІМ ДОБРО,
ХАЙ В ЖИТТІ ЛАДНАЄТЬСЯ.
Керівник методоб’єднання
вчителів початкових класів ЛИС.О.Є.












