День пам’яті жертв Голодомору

Пекельні цифри та слова у серце б’ють,
неначе молот, немов прокляття ожива,
рік тридцять третій — голод, голод.

25 листопада у нашій школі відбувся виступ, присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.

Зворушливий захід підготували учні 10-Б класу. Учні з болем та сумом розповідали, цитували різні історичні факти про жахливі сторінки нашої історії, де кривавим шрифтом викарбувано слова: Голод, Голодомор.

Цікаві та повчальні розповіді учні почули з вуст Драгана В. І., директора нашого закладу.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932–33 років все одно хвилюватиме серця людей. Вона завжди буде об’єднювати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.

Дякуємо Стефанчук О. В. за насичену та цікаву презентацію та Козар О. М. за щиру підтримку.

Класний керівник 10-Б класу

Синягівська Наталія Михайлівна 

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>