День вчителя у ЗЗСО №3
30 вересня учні нашого закладу освіти привітали вчителів з прийдешнім професійним святом, Днем вчителя.
День розпочався з того, що діти з щирими посмішками, вдячними словами, вітальними листівками та плакатами, які зробили власноруч, зустрічали своїх любих вчителів.
Протягом дня діяло учнівське самоврядування, де кожен міг спробувати себе у ролі вчителя, психолога, заступника директора і навіть директора закладу освіти. Такий досвід був корисний тим, що учні краще змогли зрозуміти вчителів, а вчителі в свою чергу змогли трішки відпочити . Після уроків наші педагоги були запрошені на святковий концерт.
Учнівське самоврядування підготувало багато цікавих, гумористичних конкурсів та сценок, в яких висвітлювали важке, але дуже цікаве повсякденне життя вчителів.
Найціннішими плодами нашого свята були щирі посмішки та слова наших наставників, людей, які щоденно віддають нам все своє серце . В кінці свята одинадцятикласники подякували вчителям за їхню щоденну працю, особливо класним керівникам, які займають особливе місце в душах кожного з них.
Дякуємо нашим Захисникам, завдяки яким можемо відзначати свята!
президент учнівського парламенту
2023 рік













