Дитячі розваги!


Головне завдання 21 століття – відвернути дитину від комп’ютерних ігор і організувати активний відпочинок.
Учні 1 класу (кл.керівник Кміть Л.К.) і учні 2 – Б класу (кл.керівник Рахель С. Я.) відвідали розважальний центр “Зефір” у м. Дрогобичі. Діти з задоволенням бігали наввипередки, спускалися з гірки з другого поверху, подорожували захоплююючим лабіринтом, стрибали на батутах до зірок, стріляли м’якими кульками та пищали від надлишку емоцій, тобто відчували себе вільними!

Після ігор ми частували картоплю-фрі і пили смачний сік. Анімотори розважального центру вдаштували для дітей сюрприз. Разом з псом Патроном діти танцювали і співали пісні. А паперове шоу – це неперевершені емоції.

 

Дякуємо нашим захисникам за щасливе дитинство наших дітей.
Нехай Господь вас оберігає, ангели – охоронці закривають своїми крильми від лихої кулі і снарядів, а ми в свою чергу будемо молитися за вас. Слава нашим героям!!! Слава ЗСУ!!!

Кміть Лілія Каролівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>