Кадр дозвілля
Відвідування кінотеатру – це приємна подія для дітей: величезний екран, вимкнене світло, значні звукові ефекти. Це – зовсім інше сприйняття.
Сьогодні учні 6-Бкласу (класний керівник Синягівська Н.М.) та учні 7-А класу (класний керівник Стефанчук О.В.),
побували в кінотеатрі “Z-cinema” (НВК “Zefir”), комфортний кінозал та якісний звук.
Після фільму діти мали можливість побувати в кафе, де ділилися своїми враженнями. А ще, відвідали VR-Space (атракціони віртуальної реальності). Також побували в Резиденції Святого Миколая.
Неймовірні враження, чудова атмосфера!!!
Залишився післясмак завітати знову!








