У 4-А класі в рамках кольорового тижня пройшов урок “Я досліджую світ”
“Синій – колір миру, спокою, духовного піднесення і чистоти”.
Діти виконували вправу-емпатію, де перевтілювались в образи синього кольору .
Цікавою була дидактична гра “Кольорова їжа”, де готували їжу з продуктів синього кольору, малювали натюрморти, сині малюнки з долоньками, релаксували під “синю” музику.
А ще була гра “Синій клубочок”, пальчикова гімнастика “Сині лижники”, хвилинка-кольоринка.
Урок допоміг відчути душевний спокій, піднесення.
Бондаренко Ореста Ярославівна
2022 рік









