Кольоровий тиждень у 4-а класі

У 4-А класі в рамках кольорового тижня пройшов урок “Я досліджую світ”

“Синій – колір миру, спокою, духовного піднесення і чистоти”.

Діти виконували вправу-емпатію, де перевтілювались в образи синього кольору .

Цікавою була дидактична гра “Кольорова їжа”, де готували їжу з продуктів синього кольору, малювали натюрморти, сині малюнки з долоньками, релаксували під “синю” музику.

А ще була гра “Синій клубочок”, пальчикова гімнастика “Сині лижники”, хвилинка-кольоринка.

Урок допоміг відчути душевний спокій, піднесення.

 



Бондаренко Ореста Ярославівна

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>