Лінійка-реквієм, присвячена Героям Небесної Сотні «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ДОКИ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ ЖИВА»

Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні. У цей день Україна схиляє голови перед тими, хто віддав своє життя за свободу, гідність і право жити в незалежній державі.

Парламент нашої школи разом із педагогом-організатором Стефанчук О.В. підготували урочисту лінійку, аби з честю й повагою віддати шану кожному, хто став частиною Небесної Сотні. Їхній подвиг назавжди вписаний в історію України та в наші серця.

Події зими 2013–2014 років, що відбувалися на Майдані Незалежності, змінили хід нашої історії. Саме тоді народ продемонстрував усьому світові силу єдності, незламність духу та віру в майбутнє.

Пам’ятаємо. Шануємо. Продовжуємо боротися за ті цінності, за які вони стояли до останнього. Герої не вмирають.

Президент учнівського парламенту

Романів Аліна

2026 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>