Мандрівка з друзями – це завжди приємні враження!

Мандрівка з друзями – це завжди приємні враження!

Сьогодні, 27 жовтня учні 7- А кл.  та 8 – Б кл. здійснили подорож в м. Дрогобич у відпочинковий комплекс “Зефір”.

Діти гарно та весело провели час разом, набрались позитиву перед осінніми канікулами.🍁

Саме такі поїздки допомагають класу стати однією дружньою та

великою РОДИНОЮ!❤️


Федичко Надія Романівна

Синягівська Наталія Михайлівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>