7 березня в нашій школі був проведений майстер-клас з виготовлення окопних свічок. Його провели дівчата 9-б класу: Костецька Христина, Баран Ольга та Дзюба Вікторія.
Заняття було проведено з учнями 6-а класу. Діти з великим задоволенням взялися до роботи та дуже швидко навчилися різати картон потрібного розміру та вкладати його в бляшанку.
До майстер-класу доєдналися директор школи Володимир Іванович та завуч з виховної роботи Оксана Михайлівна.
За півтори години було виготовлено близько 60 окопних свічок, які будуть передані нашим хлопцям на передову разом з малюнками, оберегами та побажаннями повернутися живими та якнайшвидшої перемоги.
Попик Лілія Володимирівна
2024 рік








