Сьогодні на загальношкільній лінійці привітали наших учнів за спортивні досягнення: Павляка Артема, учня 2-А класу та Бобешка Дмитра, учня 3- А класу за зайняте І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу.
Крім того були відзначені команди волейболістів.
У нашому місті пройшла першість громади з волейболу серед навчальних закладів, серед хлопців та дівчат. За підсумками турніру серед хлопців наша команда посіла 4 місце (капітан команди Чайківський Микола, учень 9-Б класу, Сербин Максим, учень 9-А класу, Делінкевич Назар, учень 8- Б класу, Янко Ілля, учень 8-Б класу, Рак Марко, учень 8- Б класу, Даців Ігор, учень 11 класу.
Серед дівчат І місце здобула наша команда (капітан Закутана Анна, учениця 9-Б класу, Романів Аліна, учениця 8-А класу, Шумик Софія, учениця 9-Б класу, Фрицька Анна, учениця 7-Б класу, Голубінка Вероніка, учениця 8-А класу, Ключак Вікторія, учениця 9-Б класу, Здендяк Анна, учениця 10 класу) та кращим гравцем серед дівчат стала наша учениця Закутана Анна.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемог.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2023 рік








