На урочистій загальношкільній лінійці було відзначено переможців спортивних змагань.

Сьогодні на загальношкільній лінійці привітали наших учнів за спортивні досягнення: Павляка Артема, учня 2-А класу та Бобешка Дмитра, учня 3- А класу за зайняте І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу.

Крім того були відзначені команди волейболістів.

У нашому місті пройшла першість громади з волейболу серед навчальних закладів, серед хлопців та дівчат. За підсумками турніру серед хлопців наша команда посіла 4 місце (капітан команди Чайківський Микола, учень 9-Б класу, Сербин Максим, учень 9-А класу, Делінкевич Назар, учень 8- Б класу, Янко Ілля, учень 8-Б класу, Рак Марко, учень 8- Б класу, Даців Ігор, учень 11 класу.

Серед дівчат І місце здобула наша команда (капітан Закутана Анна, учениця 9-Б класу, Романів Аліна, учениця 8-А класу, Шумик Софія, учениця 9-Б класу, Фрицька Анна, учениця 7-Б класу, Голубінка Вероніка, учениця 8-А класу, Ключак Вікторія, учениця 9-Б класу, Здендяк Анна, учениця 10 класу) та кращим гравцем серед дівчат стала наша учениця Закутана Анна.

 

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемог.

Стефанчук Оксана Василівна

педагог-організатор

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>