НАЙКРАЩИЙ ЗИМОВИЙ ДЕНЬ
На календарі вже третій місяць зими. Природа давно хотіла вбратися в теплу білу ковдру, а діти страшенно скучили за справжніми зимовими розвагами. І от, одного лютневого дня ми прокинулися у справжній казці: дерева вихвалялися ошатним сліпучо-білим вбранням, під ногами скрипів сніжок, приємний морозець лоскотав носики.
Учні 4-б класу з нетерпінням чекали кінця робочого тижня, щоб активно відпочити гуртом на свіжому повітрі. Каталися на санках, ліпили казкових сніговичків, пересувалися на імпровізованому «веселому потязі». Дуже задоволені, трішки втомлені, але з масою позитивних емоцій ми повернулися додому.
Це був найкращий зимовий день!
Михайло Кігічак,
староста 4-б класу
2023 рік









