За час навчання в 1 класі наші учні підросли, подорослішали, згуртувалися та вирушили у свою першу подорож — екскурсію до м. Дрогобич, в розважальний центр “Зефір”.
Тут, перед малюками, відкрилася “Країна чудес”.
Ось — море з кульок, у якому так цікаво плавати. А тут — різноманітні гойдалки. А яка цікава кімната для полювання на риб! А хочеш — складай іграшки з LEGO.
Дівчатка полюбили “Салон краси” та перетворилися на справжніх Барбі.
Обідали смачнющою картоплею фрі. Але час кудись полетів, і прийшлося збиратися додому. Як не хотілося покидати цей “Солодкий Зефір”.
Це наша перша подорож. Ми будемо продовжувати пізнавати багато цікавого, не лише навчаючись, а й подорожуючи. Ми будемо зростати мудрими, старанними, цікавими до життя. Дякуємо батькам за можливість так цікаво і весело провести час.
Класний керівник 1 класу
Зубик Оксана Володимирівна
2024 рік









