Назарій Керетивчин — чемпіон із важкої атлетики

Сьогодні на урочистій загальношкільній лінійці за спортивні досягнення було відзначено й нагороджено учня 11 класу Назарія Керетивчина.

Назарій — вихованець ДЮСШ. Юний спортсмен є членом збірної Львівської області з важкої атлетики.

Одинадцятикласник потрапив у четвірку кращих важкоатлетів України після виступу в складі збірної команди Львівщини на чемпіонаті з важкої атлетики, який відбувся у Сваляві.

Нещодавно юнак став чемпіоном області, посівши 2-ге місце в абсолютному заліку в чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики, який відбувся в місті Львові 25-26 березня.

Назарія визнано кращим важкоатлетом Бориславської територіальної громади 2022 року.

Щиро вітаємо успішного спортсмена! Бажаємо нових перемог, нагород і досягнень!

 

Класний керівник 11 класу

Гуцало Маріанна Ігорівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>