Сьогодні учні 8-А класу з класним керівником Стефанчук О.В. та директором школи Драганом В.І. в рамках доброї справи вирішили посадити на шкільному подвір’ї кущі “Форзиції”.
Це дуже важливо! Озеленюючи шкільне подвір’я, ми дбаємо про благоустрій та висловлюємо любов до природи, адже всі ми – єдиний організм.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2023 рік












