Учні нашого закладу освіти взяли участь у масштабному проєкті «Плі-о-пліч». Впродовж 27 та 28 лютого відбулися змагання серед команд дівчат з волейболу.
Склад команди:
капітан комади – Фрицька Анна;
члени команди –
Прокопенко Марія,
Борис Ксенія,
Романів Аліна,
Кодочігова Анна,
Баранська Марина,
Аліксієвич Катерина,
Голубінка Вероніка.
За підсумками турніру команда наших дівчат стала переможцем та буде змагатися за першість у районних змаганнях.
Дякуємо наставникові, Ігорю Мусураку, та всім учасникам команди.
Бажаємо успіхів у наступному етапі змагань!
Пишаємось вами і віримо у ваш потенціал!!!
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2024 рік







