Щиро вітаємо наших колег з отриманням почесних нагород Бориславської міської ради!!!

За активну участь в організації й проведенні міського, районного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, плідну роботу з обдарованою молоддю,  підготовлену вчителями значну кількість переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 н.р. багато вчителів громади було відзначено Бориславською міською радою.

Нагородили і наших колег!!!

Подяку  Бориславської міської ради вручили Ридзанич Ользі  – вчителю інформатики;

Подяку  Бориславської міської ради вручили Зелінській Марії  – вчителю польської мови і літератури;

 

Подяку  Бориславської міської ради вручили Попику Ігорю – вчителю фізики;

Подяку  Бориславської міської ради вручили Борисову Олегу  – вчителю біології, екології;

Бажаємо Вам нових ідей, невичерпної енергії та натхнення у всьому, до чого ви докладаєте руки!  Нехай кожен день приносить вам радість від усвідомлення вашого значного внеску. Ваша праця і зусилля не лише сприяють підвищенню освітнього рівня, але й відіграють ключову роль у формуванні майбутнього нашої громади та країни.

З повагою

педагогічний колектив ЗЗСО №3.

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>