За активну участь в організації й проведенні міського, районного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, плідну роботу з обдарованою молоддю, підготовлену вчителями значну кількість переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 н.р. багато вчителів громади було відзначено Бориславською міською радою.
Нагородили і наших колег!!!
Подяку Бориславської міської ради вручили Ридзанич Ользі – вчителю інформатики;
Подяку Бориславської міської ради вручили Зелінській Марії – вчителю польської мови і літератури;
Подяку Бориславської міської ради вручили Попику Ігорю – вчителю фізики;
Подяку Бориславської міської ради вручили Борисову Олегу – вчителю біології, екології;
З повагою
педагогічний колектив ЗЗСО №3.
2024 рік









