Щиро дякуємо батькам учнів нашої школи, які відгукнулися на заклик п. Орести Шнири з сімейної ресторації “Узвар” (Львівська область, м. Бібрка, вул. Львівська,15) допомогти потребуючим дітям, які проживають в інтернатах Львівщини.
Допомогу в лютому місяці відправили у Буківський будинок-інтернат для дівчат.
У цих інтернатах є діти, які приїхали з інших міст України.
Велике спасибі батькам таких учнів нашої школи: Селецького Михайла (8-Б), Маценко Олі (8-Б), Семиліта Тимофія (8-Б), Янка Іллі (8- Б), Сушко Еви (6-А),
Фрицької Анни (7-Б), класному керівникові 8-Б кл. Данилець І.Й., які долучилися до доброї справи!
Дякуємо учням 8-Б кл.Слишик Олександрі, Шевчуку Марку, Громку Богдану, Прокопенку Анатолію, Селецькому Михайлові,які допомогли спакувати і відіслати пакунки у м. Бібрку.

Орися Несторівна Ровенчак
2023/лютий






