Участь педагогів ЗЗСО №3 у тренінгу «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка» , «Навчання через гру» , «Соціально-емоційне навчання».

Участь педагогів ЗЗСО №3 у тренінгу «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка» , «Навчання через гру» , «Соціально-емоційне навчання».

21 та 25 серпня вчителі нашого закладу освіти – Прокопик Вероніка Олегівна (вчителька англійської мови) та Яворська Андріана Ігорівна (вчителька математики та інформатики) взяли участь у тренінгу на теми: «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка», «Навчання через гру» , «Соціально-емоційне навчання». Тренінг для педагогів громади провела практичний психолог ЗДО  (ясла-садок) №20 «Дивосвіт» Олеся ХАЛУС у співпраці з КУ «ЦПРПП».
Вчителі навчалися надавати психологічну підтримку у будь-яких ситуаціях, як впоратися з панічними атаками, агресією, істериками чи страхами. Дізналися про багато цікавих терапевтичних методик для психологічного розвантаження та вчилися виробляти навички самотурботи.
Також було продемонстровано як розпізнавати чужі емоції та контролювати свої. Формували навички використання різних видів ігрового навчання та придумували свої ігри.
Було дуже цікаво та пізнавально.

Вероніка Прокопик.

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>