Учні 4-А класу долучились до флешмобу
“Повертайся живим!“💙💛
Запрошені волонтери розказали дітям про свою роботу, обіцяли навіть запросити у Волонтерський центр, розповіли про самооборону Борислава, героїчні будні воїнів ЗСУ.
Учні нашого класу передали на передову листівки з побажаннями і прапор, на якому написали патріотичні гасла !
У наших захисників росте достойна зміна!💙💛
(До речі, батьки 3 наших учнів і один дідусь служить в ЗСУ)
Бондаренко Ореста Ярославівна
2022 рік











