Учні 4-А класу долучились до флешмобу “Повертайся живим!”

Учні 4-А класу долучились до флешмобу

“Повертайся живим!💙💛

Запрошені волонтери розказали дітям про свою роботу, обіцяли навіть запросити у Волонтерський центр, розповіли про самооборону Борислава, героїчні будні воїнів ЗСУ.

Учні нашого класу передали на  передову листівки з побажаннями і прапор, на якому написали патріотичні гасла !

У наших захисників росте достойна зміна!💙💛

(До речі, батьки 3 наших учнів і один дідусь служить в ЗСУ)

Бондаренко Ореста Ярославівна

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>