Учні 5-9 класів зібралися разом на годину духовної віднови, щоб вшанувати пам’ять Василя Стуса – совість нашої нації.

Учні 5-9 класів зібралися разом на годину духовної віднови, щоб вшанувати пам’ять Василя Стуса – совість нашої нації.

Учні декламували поезію, слухали розповідь учителя української мови та літератури та мистецтва

Бондаревої Орисі Миколаївни, слухали та співали у виконанні учнями 6-А класу пісню “Батько наш Бандера”. Напевно, нікого не залишить байдужим пророка поезія Стуса:
“Народе мій, коли тобі проститься крик передсмертиний і тяжка сльоза розстріляних, замучених, забитих по соловках, сибірах, магаданах,?
Хто спокутує гріх за тих, мучеників, що гинуть за Україну зараз?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>