Учні 5-9 класів зібралися разом на годину духовної віднови, щоб вшанувати пам’ять Василя Стуса – совість нашої нації.
Учні декламували поезію, слухали розповідь учителя української мови та літератури та мистецтва

Бондаревої Орисі Миколаївни, слухали та співали у виконанні учнями 6-А класу пісню “Батько наш Бандера”. Напевно, нікого не залишить байдужим пророка поезія Стуса:
“Народе мій, коли тобі проститься крик передсмертиний і тяжка сльоза розстріляних, замучених, забитих по соловках, сибірах, магаданах,?
Хто спокутує гріх за тих, мучеників, що гинуть за Україну зараз?










