Учні 6–А класу складали пам’ятку «Правила виживання людини в екстремальних умовах».

 

Фіалко, чи є у тебе жага до життя?

На уроках зарубіжної літератури учні 6–А класу вивчали твір Джека Лондона «Жага до життя», складали пам’ятку «Правила виживання людини в екстремальних умовах».

Школярі переконались, щоб вижити – треба мати велике, гаряче бажання до життя.
02 лютого учні разом з вчителем зарубіжної літератури (Федичко Н.Р.) та вчителем трудового навчання (Попик Л.В.) вирішили переконатись: чи мають гаряче бажання до життя і теплолюбні фіалки.


Кожний учень посадив листочок фіалки в грунт. Діти будуть доглядати за рослинкою.

Та чи випустить цей листочок корінець? Чи буде у нього велике бажання вижити і зацвісти, адже зараз лютий місяць? Побачимо…

Вчитель зарубіжної літератури

Федичко Надія Романівна

2023 рік/лютий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>