Фіалко, чи є у тебе жага до життя?
На уроках зарубіжної літератури учні 6–А класу вивчали твір Джека Лондона «Жага до життя», складали пам’ятку «Правила виживання людини в екстремальних умовах».
Школярі переконались, щоб вижити – треба мати велике, гаряче бажання до життя.
02 лютого учні разом з вчителем зарубіжної літератури (Федичко Н.Р.) та вчителем трудового навчання (Попик Л.В.) вирішили переконатись: чи мають гаряче бажання до життя і теплолюбні фіалки.

Кожний учень посадив листочок фіалки в грунт. Діти будуть доглядати за рослинкою.
Та чи випустить цей листочок корінець? Чи буде у нього велике бажання вижити і зацвісти, адже зараз лютий місяць? Побачимо…
Федичко Надія Романівна
2023 рік/лютий









