Учні 9-А класу та 8-Б класу побували на Андріївських вечорницях.

“Ой, Андрію, даруй нам надію!”

З поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія, 30 листопада.

Сьогодні в нашій школі учні 9-А класу та 8- Б класу побували на Андріївських вечорницях. Їх радо зустріли господар та господиня

( Романів Павло та Здендяк Анна).

Молодь гарно розважалась. Традиційно були співи та танці, конкурси і ворожіння, кусання калити.

По завершенню свята господар та господиня радо пригощали різними смаколиками (варениками, пампушками, узваром).
 Бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість,гумор,надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!

Стефанчук Оксана Василівна

педагог-організатор

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>