“Ой, Андрію, даруй нам надію!”
З поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія, 30 листопада.
Сьогодні в нашій школі учні 9-А класу та 8- Б класу побували на Андріївських вечорницях. Їх радо зустріли господар та господиня
( Романів Павло та Здендяк Анна).
Молодь гарно розважалась. Традиційно були співи та танці, конкурси і ворожіння, кусання калити.
По завершенню свята господар та господиня радо пригощали різними смаколиками (варениками, пампушками, узваром).
Бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість,гумор,надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2023 рік









