27 грудня 2022 року за ініціативи президента учнівського самоврядування Анни Здендяк в нашій школі відбулось справжнє дійство – коляда. Його підготували представники учнівського парламенту та потішили веселою колядою учнів, вчителів та працівників школи. Свій хороший настрій передали всім учасникам освітнього процесу.
Дякуємо усій учнівській молоді, які взяли участь у цьому дійстві.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2022 рік








