В здоровому тілі – здоровий дух! (нагорода за результативну участь у Стрілецькому турнірі)

До закладу освіти надійшла нагорода призерів Стрілецькому турнірі до Дня Збройних Сил України та з нагоди 130-рччя з дня народження Романа Дашкевича, а саме команди ЗЗСО №3.

В школі відбулося урочисте вручення учням Кубку та Грамоти за зайняте третє місце та висловлено слова вдячності учням та вчителю.

Нагадаймо, що команда учнів ЗЗСО №3 в складі: Назарій Делінкевич (8кл.), Максим Сербин (9кл.), Ольга Кацюрина (11кл.), Пауліна Тимоць (11кл.), Михайло Попик (11кл.) під керівництвом учителя фізичної культури та «Захисту України» Ігоря Мусурака, взяла участь у Стрілецькому турнірі до Дня Збройних Сил України та з нагоди 130-рччя з дня народження Романа Дашкевича, який проходив у приміщенні кінотеатру «Каменяр» за сприянням ССК «Галицький стрілець» та посіла почесне ІІІ місце.

Колектив закладу освіти вітає учасників змагань із досягнутим результатом та зичить подальших перемог!

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>