Вектор стійкості: аналітичний погляд 11-класників ЗЗСО №3

 

У межах шкільного тижня математики та інформатики учні 11-х класів презентували масштабні аналітичні проєкти, присвячені трансформації ключових сфер життєдіяльності та розвитку України за період 2021–2026 років.

Дослідження охопили широкий спектр критично важливих галузей: від оборонно-промислового комплексу (ОПК), енергетики, забезпечення ліками до продовольчої безпеки, розвитку безбар’єрності, мистецтва, ролі соціальних мереж та стрімкої еволюції штучного інтелекту.

Відповідно, всі проєкти було поділено на три основні блоки: економічний,  технологічний та соціокультурний.

Як інструмент для презентації власних досліджень, учні використали вивчені програмні засоби: текстовий редактор, електронні таблиці, редактор презентацій, графічні редактори, он-лайн програми для роботи з відео, нейро-мережі; виготовили допоміжні матеріали: буклети, брошури, емблеми, візитівки, флаєри, тощо.

Робота над цими проєктами мала на меті не лише збір даних, а розвиток ключових компетенцій майбутнього: сучасний ринок праці потребує фахівців, здатних креативно мислити, приймати швидкі рішення, ефективно працювати в команді, вміло аналізувати та презентувати дані.

 

Робота зі складними масивами інформації та навички їх візуалізації, які продемонстрували наші випускники, є фундаментом для їх професійної реалізації та доводить: наші учні не лише спостерігають за змінами, а й  розуміють процеси в державі та їхній контекст.

Ридзанич Ольга Львівна,

вчитель інформатики

2026 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>