Ура! продовжуємо давні славні спортивні традиції школи. Фецяк Дмитро, учень 3-Б класу, знову порадував нас високими здобутками: став кращим (перше місце) у змаганнях на Кубок українського гірськолижного клубу 18.03.2017 року (ІІІ – етап) і був нагороджений медаллю та грамотою від Президента клубу.
Людмила Матуріна








