Я люблю тебе, рідне місто!

Я люблю тебе, рідне місто!

Година спілкування учнів 3-Б класу, присвячена рідному місту з
нагоди святкування 635-ої річниці Борислава, пройшла в теплій,
дружній атмосфері.

Діти цікаво розповідали про історію
виникнення міста, розвиток нафтової промисловості від її
джерел до сьогодення, згадували визначні постаті ,які зіграли
важливу роль у соціальному та культурному житті Борислава.
Учні малювали малюнки , на яких відтворені
найкрасивіші,найцінніші куточки міста для кожного особисто (Юрій
Буцик, Ірина Кацюрина), декламували власні вірші (Аня Дречевич).

Дякую усім дітям за любов і шану до рідного міста.
Дбаймо про чистоту, устрій, культурний та соціальний статус
Борислава!

 

Лісович Ольга Григорівна

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>