Я люблю тебе, рідне місто!
Година спілкування учнів 3-Б класу, присвячена рідному місту з
нагоди святкування 635-ої річниці Борислава, пройшла в теплій,
дружній атмосфері.
Діти цікаво розповідали про історію
виникнення міста, розвиток нафтової промисловості від її
джерел до сьогодення, згадували визначні постаті ,які зіграли
важливу роль у соціальному та культурному житті Борислава.
Учні малювали малюнки , на яких відтворені
найкрасивіші,найцінніші куточки міста для кожного особисто (Юрій
Буцик, Ірина Кацюрина), декламували власні вірші (Аня Дречевич).
Дякую усім дітям за любов і шану до рідного міста.
Дбаймо про чистоту, устрій, культурний та соціальний статус
Борислава!
Лісович Ольга Григорівна
2022 рік









