Як майбутні першачки до школи ходили…

Чи пам’ятаєте ви свій перший день у школі? Вона здавалась вам величезним храмом науки з яскравими класами,довгими коридорами, які згодом перетворювались на бігові доріжки, неймовірно цікавими кабінетами.

Такою побачили нашу школу на весняних канікулах майбутні першачки і їхні батьки, які самі нещодавно були учнями нашої школи, а зараз доручають їй саме найдорожче: своїх дітей.
Діти разом з вчителькою Бондаренко О.Я. здійснили мандрівку у майбутнє, ознайомившись з предметами, які будуть вивчати.
Але спочатку був дзвінок – справжнісінький!!!

Потім діти знайомились одне з одним у вигляді прес-конференції.

Допомогав здійснювати віртуальну подорож гномик-мудрагелик!

Він навчав, здійснював бажання, познайомив з царицею

наук – математикою.

А в комп’ютерному класі уявили себе крутими айтішниками 😀

 

Мова-душа народу. Діти ознайомились з прислів’ями,загадками про мову.

А ще самі стали акторами у п’єсці “Рукавичка”. Це були і перші уроки риторики.

Маленькими патріотами відчули себе біля прапора, стенду “Небесна сотня”. Історію своєї країни треба знати!!!

А географія-адже сучасний світ-це світ можливостей, подорожей! Мандрували з допомогою карти і глобуса.

А ще ліпили,малювали.

А перерви проводили в спортивному залі.

І все це з Божим благословенням 🙏!

Віртуальна подорож шкільними предметами завершилась! А справжнє навчання розпочнеться 1 вересня. Тому запрошуємо майбутніх першачків до нашої школи!!!

Бондаренко Ореста Ярославівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>