
Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в усіх навчальних закладах країни проходить Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.
Сьогодні, 17 листопада у 2 класі (кл.керівник Кміть Л.К.) і в 3-б класі (кл.керівник Рахель С.Я.) пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.
Під час проведених уроків безпеки школярі розгадували загадки, малювали дорожні знаки, переглядали мультиплікаційні й документальні відео, повторили правила переходу дороги біля закладу, правила поведінки в громадському транспорті, а також грали в рольові ігри. Переможці були нагороджені “медальками” знавців дорожнього руху.



Будьте пильними та відповідальними на наших вулицях та дорогах.
Кміть Лілія Каролівна
2023 рік






