І знову – на п’єдесталі спортивної слави Остап Павляк
7 грудня 2019 року у місті Львові проходив відкритий турнір з кікбоксингу
«lviv Open Cub».
Метою заходу є сприяння зміцненню здоров’я молоді та формування здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та розвиток кікбоксингу і його популяризація в Україні.
Команду з Борислава представляв учень ЗОШ №3 Павляк Остап – кандидат у майстри спорту України.
В розділі К-1 Остап провів два поєдинки з кікбоксерами з міста Стрия та міста Львова, де здобув дві дострокові перемоги та став володарем КУБКУ ЛЬВОВА.
Остапе, вітаємо тебе з перемогою!
Зичимо тобі високих здобутків та яскравих перемог на славу нашого міста.
Щиро бажаємо тобі та тренеру міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №3
2019 рік







