Знову найкращий
Нещодавно ми розповідали про нашого юного козака-чемпіона Олега Микулича.
Перед Великодніми святами він знову порадував нас своїми високими здобутками, ставши чемпіоном Львівської області з бойового гопака у ваговій категорії 30-34 кг, в якій змагалися 30 юнаків. а на Кубку Дрогобича Олег виборов одне друге місце (тан-двобій) і аж два – перші (забава, однотан).
Вітаємо, Олеже!!!
Пишаємося твоїми перемогами.





