ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР!
МИР – це стан спокою і гармонії.
Однак, для сьогодення цей дар – не більше, ніж казкова мрія.Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.
Тому День миру для України є по своєму особливий.
До відзначення цього дня долучилися найменші наші школярики – це учні 1 класу ( кл.кер. Кміть Л.К.), 2-Б кл. ( кл кер.Рахель С.Я.)
і 3- А кл. (Лис О.Є.).
Адже, всі дітки розуміють, що мир – це можливість спокійно вчитися,працювати, дружити,любити і поважати один одного.
У класах були проведені години спілкування, учні декламували вірші, власноруч виготовили паперових голубів як символ миру, на яких висловили свої побажання.
Наші найменші учні вкотре засвідчили власну патріотичну позицію і зрозуміли, що найцінніше, що може бути – це мир і людське , Богом дароване життя.
Кл. керівники:
1- Кміть Л.К
2-Б – Рахель С.Я
3-А – Лис О.Є
2022 рік













