Учні 6-А класу взяли участь у тренінгу: “Безпека в інтернеті”. Діти представляли себе за допомогою вигаданих ніків, придумували та розшифровували…


Учні 6-А класу взяли участь у тренінгу: “Безпека в інтернеті”. Діти представляли себе за допомогою вигаданих ніків, придумували та розшифровували…