Учні 6-А класу взяли участь у тренінгу: “Безпека в інтернеті”.
Діти представляли себе за допомогою вигаданих ніків, придумували та розшифровували паролі.
Метою заходу було розширити та поглибити знання дітей про небезпеки, які існують в інтернеті та соціальних мережах, розвивати уважність, спостережливість, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі.
Андріана Яворська
2024 рік






