Учні 6-А класу взяли участь у тренінгу: “Безпека в інтернеті”.

Учні 6-А класу взяли участь у тренінгу: “Безпека в інтернеті”.

Діти представляли себе за допомогою вигаданих ніків, придумували та розшифровували паролі.

Метою заходу було розширити та поглибити знання дітей про небезпеки, які існують в  інтернеті та соціальних мережах, розвивати уважність, спостережливість, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

 

Андріана Яворська

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>