Сьогодні в учнів 5-А класу відбулася година спілкування на тему: «Безпека на дорозі».
Класний керівник Солецька А. Я. розповіла дітям про основні правила поведінки пішоходів, пояснила значення дорожніх знаків і світлофора, а також наголосила на важливості бути уважними на дорозі. Адже не тільки водії, а й пішоходи є учасниками дорожнього руху.
Разом з учнями було обговорено різні життєві ситуації, які можуть трапитися на дорозі, та шляхи їх безпечного вирішення. Пізніше школярі зачитували один одному загадки, щоб краще запам’ятати та засвоїти правила дорожнього руху у цікавій ігровій формі.
Такі заходи допомагають дітям усвідомлювати важливість безпеки та вчать бути відповідальними учасниками дорожнього руху.
Солецька Анна Ярославівна
2025 рік








