І знову — неймовірна перемога наших дівчат у ІІ етапі змагань Бориславської ОТГ з волейболу серед команд 5–9 класів! Фінал видався справжньою битвою характерів: напружені моменти, запекла боротьба за кожен м’яч і шалена підтримка вболівальників. У драматичному поєдинку проти команди 33СО №4 наші спортсменки проявили силу духу, зібраність і командну єдність — і вибороли блискучу перемогу!
На спортивному майданчику за честь школи боролися:
капітана — Злата Білоброва (8-А),
Ангеліна Костик (8-А),
Катерина Зубик (8-А),
Анна Борис (8-Б),
Єлизавета Кирда (8-Б),
Ольга Хомин (7-Б),
Софія Даниляк (7-Б),
Вероніка Думяк (8-А).
Дівчата, ви — неймовірні!
Пишаємось вами і бажаємо нових перемог, яскравих емоцій та натхнення підкорювати нові вершини! 🏐✨
Вчитель фізкультури
Мусурак Ігор Васильович
2025 рік






