Миру в Україні — бути!
Миру хочуть добрі люди — і дорослі, і малі.
Усі прагнуть миру на Землі!
Щороку 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Для України ця дата має особливе значення, адже вже четвертий рік ми живемо в умовах воєнного стану та боремося за своє право жити у свободі й безпеці. Наші діти щодня чують новини про обстріли, втрати, евакуацію, але попри все — вони вірять у мир і майбутнє.
Учні початкових класів також долучилися до відзначення цього дня.
У 2-А класі (кл. керівник Лис О. Є.) відбулася бесіда на тему: «Мирна країна — щасливе майбутнє»
У 2 – Б класі (кл. керівник Васильʼєва О. В.) провели квест «Що таке Мир?»
А в 4 класі (кл. керівник Кміть Л.К.) відбулася презентація «Діти України за мир».
Хай буде мир на Україні!
Долоні здіймемо свої!
Хай буде мир на Україні!
Хай буде мир на всій землі! 🌍🕊️
Кміть Лілія Каролівна
2025 рік











