Діти України за мир!

 

Миру в Україні — бути!
Миру хочуть добрі люди — і дорослі, і малі.
Усі прагнуть миру на Землі!

Щороку 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Для України ця дата має особливе значення, адже вже четвертий рік ми живемо в умовах воєнного стану та боремося за своє право жити у свободі й безпеці. Наші діти щодня чують новини про обстріли, втрати, евакуацію, але попри все — вони вірять у мир і майбутнє.

Учні початкових класів також долучилися до відзначення цього дня.

У 2-А класі (кл. керівник Лис О. Є.) відбулася бесіда на тему: «Мирна країна — щасливе майбутнє»

У 2 – Б класі (кл. керівник Васильʼєва О. В.) провели квест «Що таке Мир?»

А в 4 класі (кл. керівник Кміть Л.К.) відбулася презентація «Діти України за мир».

Хай буде мир на Україні!
Долоні здіймемо свої!
Хай буде мир на Україні!
Хай буде мир на всій землі! 🌍🕊️

Кміть Лілія Каролівна

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>