І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!!!

Колектив педагогічних працівників та школярів щиро вітає учня 6-Б класу Михайла КІГІЧАКА

з блискучою перемогою в ІІІ (обласному) етапі XXV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Дирекція школи висловлює слова подяки вчительці українськоїмови та літератури Маріанні ГУЦАЛО та батькам учня.


Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!

Заступник директора

з виховної роботи

Козар О.М.

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>