Останній дзвоник у Польській суботній школі
В суботу у Польській суботній школі при Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбулося традиційне свято останнього дзвоника. Цьогоріч привітати випускників із завершенням навчання у школі прибули, зокрема, консул Генерального Консульства РП у Львові Дорота Дмуховська, делегація з м. Вроцлав на чолі з давнім приятелем школи – професором Мацєєм Маршалом та голова Польського культурно-освітнього товариства «Згода» Елеонора Попович.
Після короткої концертної програми, яку підготували випускники та наймолодші учні школи, вручення грамот і сертифікатів переможців та учасників міжнародних проєктів, олімпіад цьогорічних випускників чекала приємна несподіванка – подарунки від гостей з м. Вроцлава.
Бажаємо випускникам подальших успіхів, наполегливості у досягненні мети та впевненості у власних силах!
Керівник польської
суботньої школи
Марія Зелінська.
30.05.2024 р.





