Освітній день кібербезпеки

Учні нашої школи, зокрема 7-а клас, долучились до четвертого щорічного освітнього дня кібербезпеки в межах Міжнародного місяця обізнаності з кібербезпеки, що традиційно проходить у жовтні місяці.

Учні отримали нові знання та цінні поради для безпечного користування Інтернетом, підвищили цифрову грамотність та ще раз згадали правила поведінки у соціальних мережах і онлайн-іграх.

Рак Галина Зеноніївна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>