ПЕРША ПИСАНКА НАПИСАЛАСЯ, СВОЄЮ ВРОДОЮ ЗАПИШАЛАСЯ…

ПЕРША ПИСАНКА НАПИСАЛАСЯ, СВОЄЮ ВРОДОЮ ЗАПИШАЛАСЯ… 

🔷 Майстер-клас із писанкарства в 1-А класі

Так, саме свою першу писанку учні 1-А класу розписали на майстер-класі з писанкарства разом із пані Галиною Данило-Кудлак. Діти вклали у цю кропітку працю фантазію, увагу, акуратність і терпіння. У класі панувала справжня передсвяткова атмосфера.

А напередодні учні створювали чудові Великодні малюнки, наповнені теплом і любов’ю. Ці дитячі роботи було передано нашим Захисникам — воїнам, які щодня боронять нашу свободу. Завдяки їм ми маємо змогу спокійно вчитися, спати й жити. Це — найменше, що могли зробити діти на знак вдячності.

Нехай щирі побажання, написані дитячими руками, подарують нашим Хлопцям-Захисникам трохи тепла та радості.

Бажаємо всім смачної пасочки та світлого Великодня!

Класний керівник: Лис О. Є.

2025 рік

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>