
Вивчати історію біля середньовічних мурів, літературу-біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, мистецтво – біля пам’ятника художнику Н.Дровняку, основи християнської етики в неймовірних храмах,
хімію – в алхімічній лабораторії…
Це все поєднала подорож до Львова !
Учні 9-Б класу (кл.кер.Синягівська Н.М.), 8-А класу (кл.кер.Федичко Н.Р.), 5-Б (кл.кер.Ровенчак О.Н.) відчули казкову різдвяну атмосферу міста…
Цікавим було відвідування середньовічної аптеки , де відчули себе алхіміками.
А раз середньовіччя-то зустрілися у Львові з міським Сурмачем і хранителем часу – Дзигармайстром.
Ну а красуня-ялинка, прикрашена протитанковим їжаком вразила всіх!
Відвідування “Dragon park” просто зробило всіх щасливими дітьми!
Феєричне шоу з “палаючою
кавою”, подарованою вчительці, вразило всіх!
Траурний кортеж з загиблими воїнами і прощання з ними на пл.Ринок ще раз нагадало, що дякувати за все це ми маємо воїнам ЗСУ, які захищають нас… 🙏🙏🙏
Керівник туристично-краєзнавчого гуртка
Бондаренко Ореста Ярославівна
2024 рік











