ПОДОРОЖ -ЦЕ МАЛЕНЬКЕ ЖИТТЯ!!!


Вивчати історію біля середньовічних мурів, літературу-біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, мистецтво – біля пам’ятника художнику Н.Дровняку, основи християнської етики в неймовірних храмах,

хімію – в алхімічній лабораторії…

Це все поєднала подорож до Львова !

Учні 9-Б класу (кл.кер.Синягівська Н.М.), 8-А класу (кл.кер.Федичко Н.Р.), 5-Б (кл.кер.Ровенчак О.Н.) відчули казкову різдвяну атмосферу міста…

Цікавим було відвідування середньовічної аптеки , де відчули себе алхіміками.

А раз середньовіччя-то зустрілися у Львові з міським Сурмачем і хранителем часу – Дзигармайстром.

 

 

Ну а красуня-ялинка, прикрашена протитанковим їжаком вразила всіх!

 

Відвідування “Dragon park” просто зробило всіх щасливими дітьми!

 

Феєричне шоу з “палаючою

кавою”, подарованою вчительці, вразило всіх!

 

Траурний кортеж з загиблими воїнами і прощання з ними на пл.Ринок ще раз нагадало, що дякувати за все це ми маємо воїнам ЗСУ, які захищають нас… 🙏🙏🙏

 

Керівник туристично-краєзнавчого гуртка

Бондаренко Ореста Ярославівна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>