Сьогодні у 3-А класі відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки🕯️🌸🌾
СТРІТЕНСЬКА СВІЧКА – вогник Божої благодаті, який зберігають у домівках, як оберіг. Для виготовлення свічок брали чистий бджолиний віск.
Головною силою Стрітенської свічки повинна бути щира молитва, тоді вона принесе мирне та спокійне життя.
З молитвою та запаленою Стрітенською свічкою, люди освячували свої помешкання та вірили, що вона вбереже та відверне стихійні лиха. Тому, її ще називали — «громовиця», або «громнича».
Діти з захопленням виготовляли власний оберіг, оздоблювали свічечку чудовими сухоцвітами, стрічками.. 🌾🌼🌸
А найголовніше, що частина виробів піде на благодійність💙
Васил’єва
Олеся Володимирівна
2024 рік








