А сотню вже зустріли небеса… 20 лютого учні 7-А класу взяли участь у заході до Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні. Ми закликаємо всіх сьогодні згадати у молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Вони навічно у нашій памʼяті! Яворська Адріана 2025 рік. FacebookTwitterGoogle+